Kontaktinformation

Simonssons rör AB

Besöksadress:
Hantverksvägen 3
780 64 Lima

Telefon: 0280-31231
E-post: i
nfo@simonssonsror.se


Skicka din offertförfrågan till:
erik@simonssonsror.se


Vill du komma i kontakt med oss?
Använd vårt kontaktformulär eller slå en signal, det går även bra att besöka oss på vår verkstad.

 

 

Kontakta oss


Om du har några frågor eller bara vill komma i kontakt med oss kan du skicka ett mail från formuläret nedan.




  

 


 

Hitta hit

 

 

 

Martin Jonsson 
Montör
tel- 070-682 94 444
martin@simonssonsror.se
namn-namn
Mikael Åman
Montör
tel.070-230 37 02 
micko@simonssonsror.se
jonatan
Jonatan Jakobsson
Montör
tel. 073-071 90 95
jonatan@simonssonsror.se
christer
Christer Limberg
Montör 
tel. 076-807 51 51
christer@simonssonsror.se
Robin Paunia
Montör
tel. 070-554 04 44
robin@simonssonsror.se
per_bäcke
Per Bäcke
Montör
Tel. 070-299 55 01
per-efraimsson
Per Erfraimsson
Montör
Tel. 070-679 45 66
per@simonssonsror.se
Adam Nordlund
Montör
tel 073-373 92 44
adam@simonssonsror.se
erik-bild
Erik Simonsson
VD/Ägare
0280-312 31
erik@simonssonsror.se
hanna
Hanna Simonsson
Administratör
tel. 0280-312 31
info@simonssonsror.se
Amanda Simonsson 
Adminisratör
tel. 070-978 74 44
amanda@simonssonsror.se