Kontaktinformation

Simonssons rör AB

Besöksadress:
Hantverksvägen 3
780 64 Lima

Telefon: 0280-31231
E-post: i
nfo@simonssonsror.se


Skicka din offertförfrågan till:
erik@simonssonsror.se


Vill du komma i kontakt med oss?
Använd vårt kontaktformulär eller slå en signal, det går även bra att besöka oss på vår verkstad.

 

 

Kontakta oss


Om du har några frågor eller bara vill komma i kontakt med oss kan du skicka ett mail från formuläret nedan.




  

 


 

Vår personal



Mikael Andersson

Mikael Andersson 
tel. 0280-312 36
micke@simonssonsror.se
jonatan

Jonatan Jakobsson
mob. 073-071 90 95
jonatan@simonssonsror.se
christer

Christer Limberg 
tel. 
0280-310 69



per-efraimsson

Per Efraimsson

tel. 0280-312 33
per@simonssonsror.se
Per Bäcke

Per Bäcke

tel. 0280-31049
Emil Simonsson

Emil Simonsson

070-978 74 44
emil@simonssonsror.se



namn-namn

Micko Åman

070-230 37 02
0280-311 50
micko@simonssonsror.se
hanna

Hanna Simonsson
Administration
0280-31230
hanna@simonssonsror.se
Erik

Erik Simonsson
Ägare/VD
0280-312 35
erik@simonssonsror.se




 

 

 

 

Hitta hit