Kontakta Simonssons Rör – Rörmokare sedan 1956

Är du i behov av en VVS-montör? Vi strävar alltid mot korta ledtider och bra service till ett överkomligt pris i. Många av våra kunder återfinns i Sälen, men också i övriga Dalarna och norra Värmland.  Vi erbjuder också en avloppsjour för dig som är i akut behov av en rörmokare när du har stopp i avlopp, frusna ledningar eller behöver åtgärda spruckna vatten- eller avloppsrör.




    Läs mer i vår Integritetspolicy

    Kontakta rörmokare i Lima

    Simonssons rör AB

    Besöksadress:
    Hantverksvägen 3
    780 64 Lima

    Telefon: 0280-31231
    E-post: info@simonssonsror.se


    Skicka din offertförfrågan till:
    erik@simonssonsror.se

    Vår personal

    Mikael Åman

    Mikael Åman

    Montör VS

    070-230 37 02

    micko@simonssonsror.se

    Per Bäcke

    Montör VS

    070-299 55 01

    p.b-plog@hotmail.com

    Christian Bengtsson

    Christian Bengtsson

    Montör VS/Kyla

    070-373 92 44

    christian@simonssonsror.se

    Per Efraimsson

    Per Efraimsson

    Montör VS

    070-679 45 66

    per@simonssonsror.se

    Bo Halvar Halvarsson

    Bo Halvar Halvarsson

    Montör VS Värmland

    076-807 64 44

    bo@simonssonsror.se

    Christer Limberg

    Christer Limberg

    Montör VS

    076-807 51 51

    christer@simonssonsror.se

    Robin Paunia

    Robin Paunia

    Montör VS

    070-554 04 44

    robin@simonssonsror.se

    Jonas Sundkvist

    Jonas Sundkvist

    Montör VS

    076-807 00 23

    jonas@simonssonsror.se

    Erik Simonsson

    Erik Simonsson

    VD

    076-807 54 44

    erik@simonssonsror.se

    Hanna Simonsson

    Hanna Simonsson

    Ekonomi och administration

    076-808 64 44

    hanna@simonssonsror.se

    Martin Simonsson

    Martin Simonsson

    Projektledare

    070-682 94 44

    martin@simonssonsror.se

    Amanda Simonsson

    Amanda Simonsson

    Ekonomi och administration

    070-978 74 44

    amanda@simonssonsror.se